Strona główna Meble pokojowe Rabaty na wszystkie produkty w Agata Meble

Rabaty na wszystkie produkty w Agata Meble

440
0

Wyjątkową promocję dla wszystkich klientów przygotował salon Agata Meble. Od 27.12.2018 do 05.01.2019 można skorzystać z promocji na wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie sklepu.

Klienci mogą skorzystać z rabatu 10% i 10 rat 0%, bez dodatkowych kosztów. To sprawia, że meble można kupić w naprawdę korzystnych cenach za gotówkę. Można zakupy sfinansować także z pomocą kredytu na bardzo korzystnych warunkach. Z wymienionych promocji można skorzystać naraz, co jest dodatkowym atutem tej oferty. Wybór mebli jest na tyle duży, że każdy znajdzie propozycje odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb. Do nabycia są m.in. wersalki, łóżka, szafy, kredensy, krzesła, fotele wypoczynkowe, stoliki, narożniki. Promocją objęte są nie tylko meble, ale także akcesoria dekoracyjne i oświetlenie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej promocji, wybierz się do salonu stacjonarnego Agata Meble lub zapoznaj się z regulaminem na stronie https://www.agatameble.pl/files/2018/12/rabat-10-procent-i-10-rat-0-procent/zalacznik-nr-2.pdf