Strona główna Meble pokojowe Agata Meble – promocja na wszystkie produkty

Agata Meble – promocja na wszystkie produkty

385
0

Rok 2019 można uznać za bardzo udany, jeżeli jest się klientem salonu meblowego Agata Meble. Od początku roku firma rozpieszcza swoich klientów. Od 7 do 27 stycznia można skorzystać z promocji na cały asortyment. 3 pierwsze raty otrzymasz gratis, z rabatem do 5%, a dodatkowo zaciągnąć można zobowiązanie 60 rat 0%, bez dodatkowych kosztów.

Aby skorzystać z promocji, przy zakupach internetowych należy podać kod: RATYGRATIS. Upoważni on do skorzystania z tej wyjątkowo korzystnej opcji pozwalającej na zakup mebli w korzystnej cenie na raty. Promocją objęte są tylko zakupy wykonywane przez Internet. Oznacza to, że propozycja jest skierowana tylko do internetowych klientów. W sklepach stacjonarnych ta oferta nie obowiązuje. O tym, czy kredyt zostanie przyznany klientowi decyduje bank. Warto postarać się o udział w tym programie, ponieważ pozwala on na zaciągnięcie zobowiązania na wysokiej jakości meble, bez dodatkowych kosztów.

Więcej na temat aktualnej promocji znajdziesz na https://www.agatameble.pl/60-rat-0-procent-3-pierwsze-raty-gratis-7-27012018?clickId=5751.