Strona główna Meble pokojowe -5% na wybrane produkty Szynaka Meble

-5% na wybrane produkty Szynaka Meble

704
0

Szynaka Meble nie zawodzi swoich klientów. Polski producent mebli przygotował kolejną ofertę promocyjną – 5% na wybrane produkty. Rabat obowiązuje do 19 stycznia 2019 roku.

Komu spodobają się meble oferowane przez Szynaka Meble? Praktycznie każdemu. Flagowymi kolekcjami marki są Trendline i Prestigeline. Pierwsza kolekcja przeznaczona jest dla osób, które chcą samodzielnie zmontować meble i cenią sobie ponadczasową funkcjonalność, a także połączenie elegancji z nowoczesnością. Prestigeline to propozycja dla osób poszukujących mebli wykonanych z wysokiej jakości litego drewna oraz forniru. Wszystkie meble tego producenta cechuje solidne wykonanie, dlatego warto skorzystać z aktualnej promocji stworzonej przez tego producenta.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, które meble są objęte promocją, wejdź na https://www.meble.pl/meble/szynaka-meble/?utm_campaign=szynaka_5_7-20.01.19&utm_medium=billboard&utm_source=meble.pl/. Znajdziesz tam szczegóły rabatu, a także informacje na temat mebli, które aktualnie są do nabycia.