Strona główna Meble pokojowe Promocja na meble tapicerowane WERSAL

Promocja na meble tapicerowane WERSAL

801
0

Powstała w 1989 roku fabryka mebli WERSAL przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. Obecnie, wybrany asortyment marki można kupić nawet 40% taniej. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Fabryka mebli WERSAL znajduje się w miejscowości Jankowy. Rzetelna praca, a także konsekwencja w działaniu doprowadziły właścicieli do miejsca, w którym aktualnie się znajdują. Klienci są zachwyceni jakością mebli tapicerowanych, które powstają pod skrzydłami tego producenta. Firma oferuje produkty odznaczające się bogatym wzornictwem, powstające przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W ofercie promocyjnej znalazł się szeroki asortyment mebli tego producenta. Są to łóżka kontynentalne, łóżka tapicerowane, narożniki z funkcją spania, sofy i szezlongi oraz wiele innych produktów.

Więcej na temat promocji oferowanej przez WERSAL znajdziesz na https://www.meble.pl/promocje/wersal-40?utm_source=meble.pl&utm_medium=promocje&utm_campaign=wersal_do40_01.19. Zachęcamy do przejrzenia produktów, które są objęte aktualną promocją.