Strona główna Meble pokojowe -50% na wszystkie meble z kolekcji YAZIKO

-50% na wszystkie meble z kolekcji YAZIKO

1679
0

W salonach meblowych VINOTTI możesz obecnie skorzystać z promocji -50% na wszystkie meble z kolekcji YAZIKO. Sprawdź, jakie produkty są do nabycia w mocno obniżonych cenach. Naprawdę warto!

YAZIKO to kolekcja mebli odznaczających się niepowtarzalnym designem. Meble zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię użytkową, a jednocześnie zapewnić użytkownikowi komfort na najwyższym poziomie. Propozycje utrzymane są w barwie drewna kauczukowego. Widać na nich ciekawie wyeksponowane słoje. Okucia mebli są wykonywane z najczystszej miedzi. Wszystko to powoduje, że prezentują się one w niezwykle atrakcyjny i elegancki sposób. Dużą zaletą kolekcji jest ogromny wybór różnego rodzaju mebli. Każdy będzie w stanie dopasować zakupione produkty do aranżacji tworzonego pomieszczenia. Kolekcja YAZIKO spełni indywidualne oczekiwania każdego Klienta.

Wejdź na https://vinotti.eu/collection/productcollection/view/id/30/ i zapoznaj się z wszystkimi meblami tworzącymi kolekcję YAZIKO.