Strona główna Meble pokojowe Wszystkie produkty na promocji w Agata Meble

Wszystkie produkty na promocji w Agata Meble

414
0

Od 23 kwietnia do 11 maja w salonach Agata Meble obowiązuje promocja na cały asortyment. Możesz skorzystać z 60 rat 0%, bez dodatkowych kosztów lub możesz otrzymasz rabat 100 zł za każde wydane 1000 zł. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Warto zapoznać się z ofertą tego sprzedawcy i znaleźć produkty w bardzo atrakcyjnej ofercie.

To, czy kredyt zostanie przyznany Klientowi jest uzależnione od decyzji banku, a także od Twojej zdolności kredytowej. Warto podkreślić, że oferowane promocje nie łączą się z innymi rabatami dostępnymi w salonach Agata. Oferta sklepu jest na tyle bogata, że każdy będzie w stanie wyposażyć swoje mieszkanie lub dom w wyjątkowe meble, dostępne obecnie w bardzo atrakcyjnych cenach. Meblowanie od razu staje się dużo przyjemniejsze, gdy ma się do dyspozycji tak szeroki asortyment.

Jeżeli oferta salonów Agata jest dla Ciebie interesująca, zapoznaj się z regulaminem aktualnej promocji na https://www.agatameble.pl/files/2019/04/60-rat-0-procent/regulamin.pdf.