Strona główna Meble pokojowe Do 30% taniej na tysiące mebli w Black Red White

Do 30% taniej na tysiące mebli w Black Red White

457
0

Od 25 kwietnia do 8 maja możesz kupić wybrane meble z oferty Black Red White do 30% taniej, a także w atrakcyjnym kredytowaniu 20 rat 0%. Promocja obowiązuje do wyznaczonej daty lub do wyczerpania zapasów. Nie łączy się z innymi rabatami, z wyjątkiem oferty kredytowej.

Wybrany asortyment objęty promocją jest na tyle bogaty, że każdy będzie w stanie znaleźć propozycje idealne dla siebie, które spełnią oczekiwania i pozwolą na komfortowe urządzenie konkretnego pomieszczenia. To, czy będziesz w stanie wziąć meble na raty, będzie zależało od Twojej zdolności kredytowej, a także od decyzji banku. Jakie meble obejmuje aktualna promocja? M.in. szafki RTV, krzesła, stoły, szafy, sofy, materace, komody, witryny. Zapoznaj się z ofertą Black Red White i wybierz propozycje idealne dla siebie, dzięki którym w swoim mieszkaniu poczujesz się komfortowo.

O tym, jaki regulamin ma obowiązująca w salonach BRW promocja dowiesz się na https://www.brw.pl/gfx/brw/userfiles/_public/promocje/kwiecien2019/tysiace-mebli/Regulamin-tysiace-mebli-04-2019.pdf.