Strona główna Producenci mebli Rabat do 50% na meble ogrodowe w BRW

Rabat do 50% na meble ogrodowe w BRW

302
0

Black Red White chce przygotować swoich Klientów na sezon grillowy, dlatego salon meblowy zaproponował promocję do 50% na wybrane meble ogrodowe. Jeżeli wygodny, komfortowy i nowoczesny ogród jest Twoim marzeniem, sprawdź aktualną ofertę BRW.

Od 25 kwietnia do 22 maja lub do wyczerpania zapasów, obowiązuje w salonach Black Red White promocja do 50% na mebel ogrodowe. Promocją nie są objęte dekoracje ogrodowe. Nabywając produkty do ogrodu, warto mieć świadomość, że będą one sprzedawane w paczkach do samodzielnego złożenia. Dostępna w nich instrukcja obsługi pozwoli na bezproblemowe złożenie krzesła, stolika czy innej kupionej rzeczy. Nikt nie powinien mieć z tym większego problemu.

Aktualna promocja obowiązuje zarówno na stronie internetowej sklepu, jak i w wybranych salonach BRW działających na terenie Polski.

Na stronie https://www.brw.pl/promocje/wygodnie-w-ogrodzie-04-2019/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2019.04.25-2019.05.22-wygodnie-w-ogrodzie zapoznasz się z wszystkimi szczegółami dotyczącymi aktualnej promocji.