Strona główna Producenci mebli Atrakcyjny system ratalny w sklepach Abra

Atrakcyjny system ratalny w sklepach Abra

345
0

Możliwość zakupów na raty, to jest coś, co konsumenci bardzo lubią. Nie ma się co dziwić – w końcu wiele produktów trudno jest ot tak kupić. Na pewno należy do tej kategorii zaliczyć meble, które do najtańszych wydatków nie należą. Na szczęście są atrakcyjne promocje ratalne – na przykład w salonach meblowych Abra.

A w sklepach Abra obok atrakcyjnych okazji cenowych, z którymi zapoznasz się w aktualnej gazetce promocyjnej, można skorzystać z wygodnych rat bez żadnego oprocentowania. Co więcej, możesz zdecydować się na raty 0% nawet wtedy, gdy nie posiadasz gotówki. Wszystko dlatego, że pierwszą ratę będziesz mógł spłacić dopiero w maju – także kupujesz nowe, komfortowe i do tego tanie meble na święta, zyskujesz raty bez oprocentowania, a pierwszą z nich spłacasz dopiero w maju.

Brzmi atrakcyjnie, prawda? Z aktualną gazetką promocyjną oraz ze szczegółami obowiązujących płatności ratalnych można zapoznać się na stronie internetowej sklepów Abra, czyli na http://www.abra-meble.pl/gazetka/51. Polecamy.