Strona główna Producenci mebli Wygodne raty 0% w sklepach VOX

Wygodne raty 0% w sklepach VOX

917
0

Zmiana aranżacji wnętrza mieszkania jest czymś wręcz niezbędnym raz na jakiś czas – choćby ze względu na własny komfort psychiczny. Niestety, meble nie należą do produktów najtańszych i trudno tak po prostu pozwolić sobie na to, by dla kaprysu je wymieniać. Chyba że wybierzesz wygodny, czyli ratalny, system płatności. Najlepiej taki, w którym raty nie są oprocentowane. Dokładnie takie obowiązują teraz w sklepach meblowych VOX.

Ale raty 0% to nie jedyny atut promocji w sklepach VOX. Klient zyskuje płatność podzieloną na wygodną ilość 10 rat. Nie trzeba płacić żadnych prowizji oraz innych opłat dodatkowych. Co więcej, termin pierwszej raty jest odroczony, więc możesz spokojnie kupić meble przed świętami i zacząć spłacać je dopiero w przyszłym miesiącu. Warunkiem skorzystania z tego systemu ratalnego jest zakup mebli w terminie do 15 kwietnia bieżącego roku.

Promocja dotyczy zakupów w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie http://www.meble.vox.pl/raty.