Strona główna Meble dziecięce Wybierz swój prezent do mebli Baby VOX

Wybierz swój prezent do mebli Baby VOX

459
0

Urządzanie pokoiku dla dziecka to prawdziwa przyjemność – zwłaszcza wtedy, gdy można skorzystać przy okazji z ciekawej promocji, na przykład takiej, jaką właśnie posiada w swojej ofercie sklep meblowy VOX. Akcja dotyczy mebelków dziecięcych z serii Baby Vox. Nie jest to typowa obniżka cen, a możliwość otrzymania atrakcyjnego produktu za darmo – praktycznie za darmo, bo za symboliczną złotówkę. Sam wybierz, co ma być Twoim prezentem, a raczej prezentem do pokoiku dla Twojego dziecka – praktyczne krzesełko do karmienia czy może raczej wygodne i wspaniałe pufozabawki.

Aby otrzymać możliwość zdobycia za złotówkę jednego z tych promocyjnych mebelków, należy zakupić dowolne meble dziecięce z kolekcji Baby VOX, o ile ich wartość wyniesie co najmniej 1200 zł. Wszystkie te produkty – łącznie z tymi promocyjnymi – są bezpieczne dla najmłodszych użytkowników, ładne, solidne i wykonane z przyjemnych materiałów.

Warto skorzystać z promocji choćby ze względu na wysoką jakość oferowanych mebli z serii Baby VOX. Szczegóły promocji na stronie http://www.meble.vox.pl/krzeselko-lub-pufozabawki-w-prezencie.