Strona główna Meble pokojowe Bezpłatny montaż i wniesienie mebli w WITEK HOME

Bezpłatny montaż i wniesienie mebli w WITEK HOME

356
0

Ciekawą, stałą promocję dla swoich klientów przygotował salon meblowy WITEK HOME. Można skorzystać z darmowego montażu oraz wniesienia mebli.

Oferta obwarowana jest pewnymi ograniczeniami, ale w większości przypadków klient będzie w stanie skorzystać z darmowego montażu i wniesienia mebli do swojego mieszkania. Przede wszystkim, w przypadku mebli tapicerowanych, można liczyć na bezpłatny rozładunek, rozpakowanie, zmontowanie i ich ustawienie w wybranym przez klienta miejscu. Opakowania po meblach zostaną zabrane przez ekipę. Ponadto, w ramach tej usługi można poprosić o podklejenie mebli filcem. Jeżeli chodzi o bezpłatny montaż, dotyczy on wszystkich mebli, które zostały zakupione w tym sklepie.

W ramach tej usługi można skorzystać z bezpłatnego montażu mebli i ich przymocowania do ścian, wieszania półek. Następnie funkcje mebli mogą zostać zaprezentowane klientowi.

Z informacjami na temat tego, kiedy nie można skorzystać z bezpłatnego montażu, można zapoznać się na stronie https://witek.pl/content/1-transport. Znajdują się tam szczegółowe informacje dotyczące tej oferty promocyjnej.