Strona główna Meble pokojowe Produkty z IKEA FAMILY z rabatem 15%

Produkty z IKEA FAMILY z rabatem 15%

606
0

Mieszkasz w Warszawie, a najbliższa IKEA znajduje się na Targówku? Koniecznie planuj zakupy w każdą środę po godzinie 16:00. Akcja obowiązuje aż do zamknięcia sklepy we wskazanym dniu. Klubowicze IKEA FAMILY mogą wtedy robić zakupy z 15-procentowym rabatem od ceny znajdującej się na metce.

IKEA jest sklepem otwartym na potrzeby klientów. Stara się przygotowywać promocje atrakcyjne dla każdego. Co więcej, każdy oddział sklepu na inne pomysły, jak przyciągnąć do siebie klientów. IKEA Targówek pokazała, że jest w stanie stworzyć cykliczną promocją, atrakcyjną dla wszystkich osób posiadających kartę IKEA FAMILY. Wystarczy, że klienci zrobią zakupy w środę po godzinie 16:00, a będą mogli kupić wybrane produkty 15% taniej. Rabat naliczany jest od ceny znajdującej się na metce danego produktu.

Cykliczne promocje są lubiane przez klientów, ponieważ mogą oni w rozsądny sposób planować zakupy, praktycznie w każdym tygodniu.

Wejdź na https://www.ikea.com/pl/pl/store/warszawa_targowek/offers i sprawdź szczegóły promocji, jaką przygotowała IKEA Targówek.