Strona główna Meble pokojowe Wyjątkowy rabat: do 60% na wybrany asortyment

Wyjątkowy rabat: do 60% na wybrany asortyment

339
0

Od 1 lutego, aż do wyczerpania zapasów, w Black Red White można skorzystać z rabatu do 60% na wybrany asortyment. Promocja obowiązuje w wybranych salonach.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz pamiętać, że nie łączy się ona z innymi akcjami, ani wyprzedażami. Do nabycia jest setki mebli w bardzo atrakcyjnych cenach, ale ich liczna jest ograniczona. Jeżeli chodzi o ceny widoczne na stronie sklepu, są to ceny maksymalne. Należy pytać sprzedawcę o dokładną cenę, jaką przyjdzie zapłacić przy zakupie. Producent sprzedaje asortyment w paczkach do samodzielnego złożenia. Black Red White to marka bardzo ceniona za dostarczanie dobrej jakości mebli, prezentujących się w bardzo atrakcyjny sposób.

Proponowane meble dostępne są w różnych stylach, co sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Wszystkie produkty z wyprzedaży możesz zobaczyć na https://www.brw.pl/promocje/wyprzedaz-02-2019/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2019.02.01-wyprzedaz-do-60, gdzie również znajdują się szczegóły tej promocji.