Strona główna Meble pokojowe Rabaty do 30% na wszystkie produkty!

Rabaty do 30% na wszystkie produkty!

297
0

Od 31 stycznia do 24 lutego możesz skorzystać z promocji, jaką przygotowały salony Agata Meble. Do wyboru są dwie opcje: rabat do 30% na wszystkie produkty lub 30 rat 0%, bez dodatkowych kosztów. Obie promocje nie łączą się, co oznacza, że trzeba wybrać jedną z nich.

Przeglądając oferty promocyjne Agata Meble możesz natrafić na produkty oznaczone hasłem „Suprokazja”. Produkty te są już objęte rabatem 30%, który obowiązuje w ramach promocji, o której tu mowa. Można zdecydować się m.in. na narożnik BRICO, materace w rozmiarach standardowych czy lampę wiszącą GINA LED. Wystarczy przejrzeć stronę internetową sklepu lub udać się do siedziby stacjonarnej, a na pewno znajdziemy produkty spełniające nasze oczekiwania estetyczne, jak i cenowe.

Oferta przygotowana zostaną z myślą o osobach, które uwielbiają piękne wnętrza, ale chcą je uzupełniać meblami i produktami w atrakcyjnych cenach.

Jesteś zainteresowany zakupem mebli w atrakcyjnych cenach w salonach Agata Meble? Wejdź na https://www.agatameble.pl/files/2019/raty-do-30-procent/regulamin.pdf i zapoznaj się z regulaminem promocji.