Strona główna PORADY Czas zacząć przygotowania do Targów Mebli Poznań 2014

Czas zacząć przygotowania do Targów Mebli Poznań 2014

490
0

Nie ma drugich równie ważnych targów meblowych co te, odbywające się w Poznaniu. W tym roku Targi Meble Polska 2014 roku odbędą się w terminie od 18 do 21 lutego 2014 – jak co roku w Poznaniu.

Targi meblowe w Poznaniu to największa taka impreza, odbywająca się w Europie Środkowo-Wschodniej. Już teraz wystawcy, chcący wziąć udział w Targach, mogą rezerwować dla siebie stanowiska i stoiska. Z uwagi na fakt, że z roku na rok chętnych do wystawiania sowich produktów jest coraz więcej, wskazane jest jak najszybsze zorientowanie się w warunkach uczestnictwa. Wystawienie swoich produktów na Targach w Poznaniu to jedna z najlepszych reklam, ponieważ takiego zasięgu oddziaływania inne formy promocji mogą tylko pozazdrościć. W ubiegłym roku Targi Meble Polska 2014 odwiedziło aż 15 tysięcy osób, a z roku na rok liczba odwiedzających stale wzrasta.

Wśród zainteresowanych branżą meblarską są także kupcy krajowi i zagraniczni, którzy szukają atrakcyjnego asortymentu do sprzedaży w swoich salonach meblowych. Ze szczegółami wystawiania swoich produktów na Targach Mebli w Poznaniu można zapoznać się odwiedzając stronę internetową http://meble.mtp.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/_rejestracja_kupcow_meblowych/ .