Strona główna Meble kuchenne Przepis na świąteczną frajdę w Ikea

Przepis na świąteczną frajdę w Ikea

479
0

Projektowanie własnej kuchni wcale nie jest trudne, jeśli skorzysta się z narzędzi, jakie proponuje Ikea. Klienci mogą skorzystać z poradnika „Przygotuj się do planowania kuchni”, jak również wykorzystać mogą aplikację „Zaplanuj swoją kuchnię w 3D”. Oprócz tego trwa właśnie promocja na zakupy mebli do kuchni! Promocja obowiązywać będzie w Ikei aż do 22 grudnia, więc jest jeszcze trochę czasu na przemyślenie tego, jak kuchnia ma wyglądać.

Promocja w Ikei nosi wdzięczną nazwę i jest to promocja „Przepis na świąteczną frajdę”. Obowiązywać ona będzie do 22 grudnia, a korzystając z niej można otrzymać 100 zł za każde wydane 1000 zł. Otrzymane pieniądze trafią na specjalną kartę rabatową Ikea, którą będzie można zapłacić za kolejne zakupy. Karta ta ma dość długo okres ważności, gdyż środki przyznane w promocji można wykorzystać aż do 30 kwietnia 2014 roku.

Chcąc sprawić sobie kuchnię na Święta, warto zakupów dokonać jeszcze przed 1 grudnia, aby skorzystać z montażu oferowanego przez sklepy Ikea. Promocją objęte są meble kuchenne Ikea oraz elementy wyposażenia kuchni. Ze szczegółami promocji można zapoznać się tutaj: http://www.ikea.com/ms/pl_PL/100za1000/index.html .