Strona główna Producenci mebli Darmowe raby czy rabat? – wybierz swoją promocję w Agata Meble

Darmowe raby czy rabat? – wybierz swoją promocję w Agata Meble

349
0

Chciałbyś cieszyć się nowymi meblami, ale nie możesz pozwolić sobie na to, by zapłacić od razu całą należność przy kasie? A może byłbyś bardziej zainteresowany niższymi cenami? W Agata Meble możesz sam wybrać swoją promocję. Sam decyduj, czy chcesz zapłacić raz a mniej, czy może raczej wolisz rozłożyć swoją płatność na kilka, a nawet kilkadziesiąt wygodnych rat.

Bo teraz w Agata Meble dostępne są dwie promocje. Możesz albo kupić meble z atrakcyjnym rabatem 10%, albo też podzielić płatność aż na 30 wygodnych i darmowych rat – bez odsetek i wszelkich innych dodatkowych kosztów. Promocja rabatowa nie dotyczy produktów z gazetki, gdyż ich cena już została odpowiednio obniżona. Z możliwości wyboru promocji dla siebie możesz skorzystać jeszcze do 26 kwietnia. Warto zapoznać się z ofertą sklepu i pozwolić sobie na nowe meble – łazienka, salon, sypialnia, pokój dziecięcy, młodzieżowy, a może kuchnia? Które pomieszczenie chcesz odmienić?

Ze szczegółami promocji oraz produktami sklepu możesz zapoznać się na stronie internetowej http://www.agatameble.pl/produkty/promocje/rabat-10-na-wszystko-albo-30-rat-0?utm_source=google&utm_medium=adwords&utm_term=cpc&utm_content=google_serp_adwords_cpc_polska&utm_campaign=21188.