Strona główna Producenci mebli Meble kuchenne do 20 procent taniej w Black Red White

Meble kuchenne do 20 procent taniej w Black Red White

496
0

Myślisz o tym, by zmienić coś w swoim mieszkaniu? A co powiesz na nową kuchnię? Jeśli to jest właśnie to pomieszczenie, w którym chciałbyś zmienić swoją aranżację, koniecznie zapoznaj się z promocyjną ofertą obowiązującą właśnie w sklepach Black Red White. W tej sieci sklepów meblowych można wyposażyć swoją kuchnię z atrakcyjnym rabatem wynoszącym nawet 20 procent.

Możesz wybierać promocyjne zestawy kuchenne zarówno w wersji gotowej, jak i wykonywanej na wymiar, na indywidualne zamówienie. Przykładowy zestaw z rabatem 20% – meble Junono (szer. 240 cm) w różnych wariantach kolorystycznych teraz kosztuje tylko 699 zł (rabat 200 zł). Kuchnie na wymiar możesz natomiast nabyć z rabatem 10% – dziesiątki rozwiązań do wyboru, wśród których na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Promocyjne meble kuchenne w sklepach Black Red White możesz kupić jeszcze do 20 kwietnia. Czasu nie zostało dużo, więc warto jak najszybciej podjąć decyzję – to będzie dobry wybór. Szczegóły promocji znajdują się na stronie http://www.brw.com.pl/promocje/kuchnie-do-20-procent-taniej-04-2015/?intc_s=str_promocje&intc_n=brw_kwiecien_2015_promocja_ii.