Strona główna Dodatki Decor System – Sztukateria

Decor System – Sztukateria

368
0

Oryginalny i ciekawy wystrój wnętrz można osiągnąć na wiele sposobów, ale jednym z najciekawszych jest wykorzystanie do tego sztukaterii dekoracyjnej. Wiele inspiracji można zasięgnąć ze strony sklepu internetowego http://www.decorsystem.pl/ . Tutaj do wybór dekorów jest bardzo obszerny, a dostępne są, m.in.: listwy, gzymsy, bonie, listwy do boniowania, wsporniki, zworniki, kolumny i wiele innych. Oprócz tego dostępne są również dekory zewnętrzne, które urozmaicą i upiększą elewację budynku.

W ofercie tego sklepu internetowego jest jeszcze dostępna promocja, w której klienci mogą otrzymać do swojego zamówienia kurs montażu sztukaterii na cd. Oprócz tego realizowana jest druga promocja, w której przy zakupie sztukaterii elewacyjnej przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1500 zł, można otrzymać rabat w wysokości 10% na listwy oświetleniowe LO i LP.

Warto zapoznać się z ofertą tego sklepu internetowego, ponieważ znajduje się w niej wiele atrakcyjnych dodatków, dzięki którym każde wnętrze może stać się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.