Strona główna Meble ogrodowe Do 25% na produkty z kategorii Balkon i Ogród w Ikea

Do 25% na produkty z kategorii Balkon i Ogród w Ikea

1811
0

Ikea chce zapewnić swoim klientom możliwość wyjątkowego wypoczynku w przestrzeni balkonowo-ogrodowej. Do 30 kwietnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów, możesz kupić wiele produktów z kategorii Balkon i Ogród do 25% taniej.

W ofercie promocyjnej znajdziesz płyty podłogowe do ogrodu, krzesła ogrodowe, stoły, stoliki kawowe, fotele ogrodowe, sofy modułowe, stoły z krzesłami, wózki ogrodowe, grille węglowe oraz wiele innych propozycji, dzięki którym wypoczynek na świeżym powietrzu jest niezwykle udany. Wystarczy kupić podstawowe sprzęty takie, jak fotele lub krzesła, stół oraz grill, a udany czas na zewnątrz będzie możliwy do wcielenia w życie bez najmniejszych problemów. Jakie to proste! Teraz w Ikea wszystkie meble i akcesoria z kategorii Balkon i Ogród możesz kupić do 25%, w związku z tym zakupy tym bardziej się opłacają. Stwórz wyjątkową przestrzeń wypoczynkową na balkonie lub w ogrodzie.

Na stronie https://www.ikea.com/pl/pl/campaigns/oferta-specjalna-balkon-ogrod-pub22ff6369?itm_campaign=zostanwdomu_16042020&itm_element=baner_homepage&itm_content=applaro znajdziesz wszystkie szczegóły promocji, jak i produkty nią objęte.