Strona główna Dodatki Drugi produkt z tekstyliów 50% taniej w Homla

Drugi produkt z tekstyliów 50% taniej w Homla

224
0

Kupując koce, pledy lub poduszki w Homla w dniach 7-20 listopada, drugi produkt z tej samej kategorii możesz nabyć 50% taniej. Konieczne jest wybranie produkty w takiej samej cenie lub tańszego jak pierwszy. Promocją nie została objęta kolekcja świąteczna.

Robiąc obecnie zakupy w Homla można skorzystać z korzystnego rabatu, jakim jest 50% na drugą rzecz z kategorii tekstylia. Decydując się na zakupy internetowe, masz pewność, że rabat naliczy się automatycznie po dodaniu odpowiednich produktów do kosza. Atrakcyjne poszewki, poduszki podróżne, poduszki, koce i pledy możesz obecnie nabyć znacznie taniej niż zwykle. Stawiając na propozycje proponowane przez Homla, można bardzo dużo zyskać. Zdecydowanie podczas jesiennych wieczorów warto okryć się ciepłym pledem i położyć na miłej poduszce. Mając możliwość nabycia drugiego produktu 50% taniej, warto z tej opcji skorzystać.

Jeżeli ta promocja jest dla Ciebie interesująca, wejdź na https://homla.com.pl/regulamin-promocji-tekstylia-do-salonu-rabat-50-na-drugi-produkt i zapoznaj się z jej regulaminem.