Strona główna Meble pokojowe Kup 5 krzeseł, 6 otrzymasz gratis w Black Red White

Kup 5 krzeseł, 6 otrzymasz gratis w Black Red White

728
0

Od 30 marca do 23 kwietnia kupując krzesła w salonach Black Red White, każde szóste krzesło otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje do ustalonego terminu lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy wybranego asortymentu, z których można zapoznać się na stronie internetowej BRW. Promocja nie łączy się z innymi rabatami, z wyjątkiem 50 rat 0% (obowiązuje od 30 marca do 23 kwietnia).

BRW przygotował dla swoich Klientów wyjątkową promocję. Możesz kupić zestaw sześciu krzeseł w cenie pięciu. Aby skorzystać z rabatu, w jednej transakcji trzeba nabyć minimum sześć krzeseł, które są objęte aktualną promocją. Rabat naliczany jest zarówno podczas zakupów internetowych, jak i w sklepach stacjonarnych BRW. Jakie modele krzeseł obejmuje promocja? Marynarz, Bawaria DKRS II, Bergen, VKRM 2, Luttich, Allanis 2, Cannet, Bari. Wybierz jedną z podanych propozycji, a szóste krzesło otrzymasz gratis.

Więcej szczegółów na temat promocji znajdziesz na https://www.brw.pl/promocje/szoste-krzeslo-gratis-03-2019/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2019.03.30-2019.04.23-szoste-krzeslo-gratis.