Strona główna Meble pokojowe Materace i sofy rozkładane -10% w IKEA

Materace i sofy rozkładane -10% w IKEA

862
0

Klubowicze IKEA FAMILY mogą od 3 kwietnia do 29 kwietnia nabyć materace i sofy rozkładane -10% taniej. Promocja obowiązuje we wszystkich salonach IKEA na terenie Polski.

Każdy posiadacz karty IKEA FAMILY, który zdecyduje się na zakup rozkładanej sofy lub materaca, może skorzystać z 10-procentowego rabatu, który obniży całkowity koszt zakupu. Jest to bardzo dobra okazja, aby wymienić już zużyty materac lub nabyć piękną, elegancko wyglądającą rozkładaną sofę, która nie tylko będzie prezentowała się w niesamowity sposób, ale także zapewni funkcjonalne rozwiązanie. Jeżeli do Twojego domu przyjadą goście, nie będzie żadnego problemu z tym, aby ich przenocować. Wystarczy znaleźć model idealny dla siebie, ustawić go w wybranym miejscu w salonie, a wygodne miejsce do siedzenia i spania będzie się miało w swoim posiadaniu.

Na https://www.ikea.com/ms/pl_PL/pdf/regulaminy/2019/REGULAMIN_PROMOCJI_Wyspij_sie_jak_nalezy_materace_sofy_rozkladane.pdf znajdziesz regulamin aktualnej promocji. Warto się z nim zapoznać przed skorzystaniem z oferty.