Strona główna Producenci mebli Kup materac, stelaż odbierz gratis

Kup materac, stelaż odbierz gratis

285
0

Jaki jest najważniejszy mebel w twoim domu? Bez wątpienia jest to łóżko. To od niego zależy twój komfort – i to nie tylko w nocy. Jeśli nie dysponujesz odpowiednim, wygodnym łóżkiem, odczuwasz chroniczne zmęczenie, bóle kręgosłupa, a nawet bóle głowy. Jeśli właśnie czujesz, że twoje łóżko nie do końca jest takie, jakie być powinno, pomyśl o zmianie. Ale, uwaga! Czasem wystarczy po prostu zakupić nowy materac.

Jeśli interesuje cię wysokiej jakości materac, do twojego łóżka, mamy dla ciebie świetną promocję – przygotowaną przez sklepy z polskimi meblami Black Red White. Teraz bowiem każdy, kto zakupi materac, otrzyma gratis wysokiej jakości stelaż, z którym łóżko stanie się jeszcze wygodniejsze. Nie musisz się bardzo śpieszyć, bo promocja jeszcze trochę potrwa – dokładnie do 30 września.

Ta wyjątkowa okazja dotyczy materacy z kolekcji Mimas oraz Magnus. Dodawany stelaż jest aż 7-strefowy (Ergo Plus). Szczegóły akcji oraz dostępne zestawy materac + stelaż znajdziesz tutaj: http://www.brw.com.pl/promocje/