Strona główna Producenci mebli Komody tańsze o 25% w BRW

Komody tańsze o 25% w BRW

288
0

Komoda to jeden z najbardziej praktycznych mebli – nie powinno jej zabraknąć w żadnym domu. Jest idealna zarówno do pokoiku dziecięcego – wygodnie poukładasz w niej maleńkie ubranka – jak i do sypialni, salonu, przedpokoju czy nawet gabinetu (na dokumenty). Jeśli zastanawiasz się nad kupnem bądź wymianą komody, najlepiej wybierz taką, która nie tylko będzie ci się podobać, ale też dostępna będzie w atrakcyjnej promocji. A takie znajdziesz wśród komód od Black Red White.

Właśnie trwa promocja – wszystkie komody Black Red White mają obniżoną cenę aż o 25 procent. Bogaty asortyment sprawia, że każdy jest w stanie idealnie dobrać sobie komodę do aranżacji wnętrza, którą preferuje. Nie warto przegapiać taką okazję!

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami tej atrakcyjnej promocji, a także chciałbyś poznać listę sklepów, w których obowiązuje promocja na komody tańsze o 25 procent, zajrzyj koniecznie na stronę internetową: http://www.brw.com.pl/promocje/komody-25-procent-taniej-07-2015/?intc_s=str_promocje&intc_n=2015.07.17-2015.07.22-komody-25-procent-taniej Promocja trwa do 28 lipca.