Strona główna Producenci mebli 15% rabatu na meble kuchenne BRW

15% rabatu na meble kuchenne BRW

366
0

Kiedy jest najlepsze czas na to, by urządzać swoją kuchnię? Wtedy, kiedy można kupić fajne, stylowe i wysokiej jakości meble kuchenne w kontrastująco niskich cenach. Zastanawiasz się, czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Ależ jak najbardziej! Wystarczy, że zapoznasz się z obowiązującą właśnie promocją w sklepach z meblami Black Red White. Cóż to za promocja? Producent daje 15 procent bonifikaty właśnie na meble kuchenne.

Nie ważne, czy jesteś zainteresowany meblami w stylu klasycznym, czy może raczej nowoczesnym – na pewno znajdziesz nie jeden zestaw, który zapragniesz zabrać do swojej kuchni, a cena będzie kusiła cię jeszcze mocniej. Promocja dotyczy nie tylko gotowych zestawów mebli kuchennych, ale też takich, które są wykonywane na wymiar. A wiele osób preferuje przecież takie rozwiązanie.

Jeśli masz ochotę otrzymać rabat, musisz dokonać zakupów do 30 lipca. Szczegóły promocji oraz lista sklepów biorących w niej udział na następującej stronie internetowej: http://www.brw.com.pl/promocje/.