Strona główna Producenci mebli Wakacyjne promocje w Black Red White

Wakacyjne promocje w Black Red White

343
0

Wakacje to czas, w których producenci mebli często stawiają na promocje. Nie inaczej jest w przypadku Black Red White – teraz możesz kupić ich meble w bardzo fajnych cenach. Poza typowo tematycznymi promocjami, takimi jak 15 procent na meble kuchenne czy 25 procent na komody – dostępna jest jedna ogólna, dzięki której w atrakcyjnych cenach możesz umeblować właściwie całe mieszkanie.

Otóż, teraz, a dokładnie od 15 do 31 lipca dostępne są wakacyjne promocje, w ramach których możesz kupić meble tańsze nawet do 33 procent. Ale to nie wszystko! Promocja obejmuje także dodatki i dekoracje, które z kolei dostępne są w cenach niższych nawet do 35 procent. Jeśli chcesz zobaczyć, jakie meble i inne artykuły w tak niskich cenach znajdują się aktualnie w promocji, koniecznie zajrzyj do gazetki Black Red White.

Więcej o wakacyjnych promocjach znajdziesz na stronie internetowej http://www.brw.com.pl/promocje/wakacyjne-promocje-07-2015/?intc_s=str_promocje&intc_n=2015.07.15-2015.07.27-wakacyjne-promocje.