Strona główna Dodatki Kup „Twój Styl” lub „Show” i zgarnij 20% rabat na zakupy w...

Kup „Twój Styl” lub „Show” i zgarnij 20% rabat na zakupy w Home&You

201
0

Tak niewiele trzeba zrobić, aby zyskać -20% rabatu na zakupy w Home&You. Wystarczy, że kupisz magazyn „Twój Styl” lub „Show”, aby mieć możliwość zrobienia tańszych zakupów w ulubionym sklepie. Promocja w sklepach stacjonarnych trwa od 27 do 29 września, a online do 1 października.

Nie przegap okazji. Zgarnij kod rabatowy w jednym z magazynów, a Twoje zakupy w Home&You będą jeszcze bardziej udane. Z uzyskanym kodem rabatowym możesz kupić cały asortyment tego sklepu taniej o 20%. Teraz jest najlepszy czas, aby skorzystać z tej promocji, ponieważ zbliża się Dzień Chłopaka, Halloween, a także Andrzejki. Można kupić wiele ciekawych dodatków do domu, dzięki którym wytworzona zostanie fantastyczna atmosfera. W Home&You znajdziesz wiele pięknych rzeczy, które dzięki atrakcyjnemu kodowi rabatowemu można będzie kupić 20% taniej.

Jeżeli ta promocja jest dla Ciebie atrakcyjna i chcesz dowiedzieć się na jej temat nieco więcej, wejdź na https://home-you.com/pl/regulami-stylowe-zakupy-jesien2019 i zapoznaj się z regulaminem.