Strona główna Dodatki W Homli zrobisz zakupy 20% taniej z kodem rabatowym z „Twojego Stylu”...

W Homli zrobisz zakupy 20% taniej z kodem rabatowym z „Twojego Stylu” lub „Show”

1083
0

Od 27 do 29 września w sklepach stacjonarnych i od 27 września do 1 października w sklepach online możesz zrealizować kod rabatowy na 20%, który do zgarnięcia jest w magazynach „Twój Styl” oraz „Show”. Zakupy w Homla od razu stają się przyjemniejsze, jeżeli zyskuje się tak atrakcyjny kod rabatowy.

Znajdź kod rabatowy w jednym z magazynów i podaj go podczas finalizacji zakupów, a promocja automatycznie zostanie naliczona. Dzięki temu kupując więcej, zapłacisz mniej. Takie zakupy uwielbiają klienci, ponieważ pozwalają im zaszaleć, a jednocześnie trzymać w ryzach swój budżet. Kolejnym plusem jest to, że rabat obowiązuje na wszystkie produkty, jakie w swojej ofercie ma Homla, bez żadnych ograniczeń. Pozwala to na swobodne zakupy, bez sprawdzania, czy dany produkt podlega promocji, czy też nie. Większej wygody klienci nie mogą sobie nawet wymarzyć.

Na stronie https://homla.com.pl/stylowe-zakupy-2019?promo_name=stylowe-2-27092019&promo_creative=wizv1&promo_position=slider znajdziesz więcej informacji na temat aktualnej promocji.