Strona główna Dodatki Letnie rabaty do 35% w BRW

Letnie rabaty do 35% w BRW

377
0
BRW

Od 17 lipca do 14 sierpnia 2019 roku w Black Red White możesz skorzystać z atrakcyjnych, letnich rabatów na wybrany asortyment. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do ustalonego terminu. Spiesz się. Nie pozostało już zbyt wiele czasu na zakupy.

Lato to czas, gdy chcemy odświeża wnętrza i wprowadzać do nich atrakcyjne produkty. Z marką BRW staje się to proste i tanie. Wiele produktów można obecnie kupić nawet do 35% taniej. W atrakcyjnej ofercie dostępne są szklanki z dzbankiem na piwo, komplety obiadowe, poduszki dekoracyjne, kubki ze słomką, słoje z kranikiem, koce, lustra wiszące, lampy podłogowe oraz wiele innych produktów. Aktualna promocja nie łączy się z pozostałymi, które znajdują się w ofercie marki Black Red White. Z oferty można skorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem internetu.

Wszystkie produkty objęte aktualną promocją znajdziesz na https://www.brw.pl/promocje/lato-pelne-okazji-07-2019/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2019.07.19-2019.08.14-lato-pelne-okazji.