Strona główna Krzesła i fotele Darmowa dostawa w Halamr

Darmowa dostawa w Halamr

1071
0
HALMAR

Do 19 sierpnia możesz skorzystać z darmowej dostawy w sklepach Halmar. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Meble zostaną dostarczone na wskazany przez Ciebie adres.

Halmar to firma, która działa na rynku od 1989 roku. Zdobyła grono wiernych klientów, a nowych stale przybywa. Zajmuje się importem mebli z Dalekiego Wschodu, ale także w jej ofercie są meble polskich producentów, m.in. krzesła i meble dla dzieci projektu studia Charaziak Design. Dzięki temu, że firma ma duże doświadczenie na rynku meblarskim, jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W jej ofercie znajdują się propozycje odpowiadające aktualnym rynkowym trendom. Jakie meble można znaleźć w ofercie marki Halmar? Krzesła, stoły, komody, łóżka, a także ławy i stoliki.

Wybierz propozycje odpowiednie dla siebie z oferty Halmar, a skorzystasz z darmowej dostawy. Spiesz się. Oferta już niedługo się kończy. Wejdź na https://www.meble.pl/meble/halmar/ i sprawdź, co marka ma Ci do zaoferowania.