Strona główna Dodatki Złóż zamówienie, a otrzymasz pufę gratis w KAMADO MEBLE

Złóż zamówienie, a otrzymasz pufę gratis w KAMADO MEBLE

327
0
kamado

Ciekawą ofertę dla swoich klientów przygotowała marka KAMADO MEBLE. Zamawiając wysokiej jakości meble tapicerowane do 26 sierpnia 2019 roku, otrzymasz pufę gratis.

Meble tapicerowane marki Kamado Meble odznaczają się wysoką jakością, precyzyjnym wykonaniem, a także atrakcyjnym wyglądem. Polski producent zadbał o to, aby każdy klient mógł znaleźć propozycję idealnie dopasowaną do aranżacji tworzonego wnętrza, zapewniającą wysoki komfort użytkowania. W ofercie marki Kamado Meble można znaleźć nie tylko meble tapicerowane, ale także wykonane z innych materiałów. Do dyspozycji jest wiele konfiguracji, ale obecnie kupując tapicerowane propozycje otrzymasz pufę gratis, co jest bardzo ciekawym dodatkiem, pozwalającym na zapewnienie jednego, dodatkowego miejsca przy stoliku kawowym w salonie. Pufa będzie wykonana w tym samym kolorze, a także z tego samego materiału, co zamawiane meble.

Wejdź na https://www.meble.pl/promocje/kamadomeble-pufa i sprawdź, jakie propozycje ma do zaoferowania marka Kamado Meble.