Strona główna Meble tapicerowane Wersalka Twist w atrakcyjnej cenie

Wersalka Twist w atrakcyjnej cenie

590
0
twist

Już teraz możesz kupić wersalkę Twist w atrakcyjnej, niskiej cenie za jedyne 799 zł. Wysyłka ze sklepu internetowego jest możliwa w ciągu 48 godzin!

Wersalka Twist dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych: antracyt, miętowy, niebieski, różowy. Każdy z modeli świetnie pasuje do nowoczesnych, a także klasycznych wnętrz. Wersalka posiada funkcję spania, a także pojemnik na pościel. Została wykonana z drewna, pianki oraz sprężyn falistych. Wersalka Twist jest dwuosobowa. Przesyłana jest do klienta w wersji do montażu. Meble Nordi odznaczają się wysoką jakością, świetnym wykonaniem, a także atrakcyjnym designem, dlatego na pewno każdy będzie zadowolony z tego, jaki produkt otrzyma. Wersalka będzie w świetny sposób służyła przez lata. Zapewni zarówno wygodne spanie, jak i odpoczynek na co dzień.

Na stronie https://www.meble.pl/p3201541,wersalka-twist.html znajdziesz więcej informacji na temat tego produktu. Wejdź i sprawdź, jakie możliwości daje wersalka Twist i czy pasuje do Twojego wnętrza.