Strona główna Meble pokojowe Meble na raty w SIBUK

Meble na raty w SIBUK

322
0

Już teraz możesz kupić meble na raty, w dogodnym dla siebie systemie w salonach meblowych SIBUK. Do wyboru jest kilka opcji, m.in. raty z odroczonym terminem spłaty, gdzie pierwszą ratę musisz zapłacić dopiero po 3-4 miesiącach od zakupu. Inną opcją są raty 0%, gdzie jedynym kosztem kredytu jest ubezpieczenie w wysokości 0,5% miesięcznie przy 10 ratach. Aby zaciągnąć takie zobowiązanie, wystarczy dowód osobisty i ustna deklaracja o poziomie zarobków i zatrudnieniu.

SIBUK to sklep meblowy, który działa na terenie Pucka. Oferuje szeroki asortyment produktów, przede wszystkim są to meble, artykuły wyposażenia wnętrz, oświetlenie, dywany, ale także sprzęt RTV i AGD, rowery, skutery i motory. Jak widać, oferta tego producenta jest bardzo bogata i dostosowana do zróżnicowanych potrzeb Klientów.

Zamówione produkty są dostarczane do Klienta zupełnie za darmo, jeżeli mieszka on od siedziby sklepu do 50 km. Zakupy w SIBUK są po prostu opłacalne.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat aktualnej promocji, wejdź na https://www.sibuk.pl/2016/12/12/wyjatkowa-promocja-na-raty-w-sklepach-meblowych/.