Strona główna Producenci mebli Szafy PAX i nie tylko z rabatem -10%

Szafy PAX i nie tylko z rabatem -10%

552
0

Od 2 kwietnia 2019 roku w IKEA możesz skorzystać z rabatu -10% na szafy PAX, wyposażenie KOMPLEMENT oraz oświetlenie zintegrowane. Promocja jest skierowana do Klubowiczów IKEA FAMILY.

Dużą popularnością w sklepach IKEA cieszą się szafy PAX, które są bardzo przestronne i pozwalają na taką aranżację, że wszystko się w nich zmieści. Szafy są w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika, co zdecydowanie jest ich bardzo dużą zaletą. Klient może wybrać kolor, styl i rozmiar szafy, jaki najbardziej mu odpowiada. Wszystko szyte na miarę. Wyposażenie wewnętrzne KOMPLEMENT to taki układ półek, który zapewni odpowiednie przechowywanie butów, koszul czy szalików. Wszystkie ubrania będą miały swoje miejsce.

Dzięki temu, że IKEA proponuje wiele gotowych kombinacji, wybór będzie znacznie prostszy. Wystarczy się zainspirować, aby wybrać rozwiązania idealne dla siebie.

O promocji przeczytasz więcej na https://www.ikea.com/ms/pl_PL/szafy-modulowe-pax/?itm_campaign=PAX_20022019&itm_element=main_banner_home_page&itm_content=desktop.