Strona główna Producenci mebli Nowa gazetka promocyjna sklepów Abra

Nowa gazetka promocyjna sklepów Abra

545
0

Niedawno pojawiła się kolejna gazetka promocyjna obowiązująca w sieci sklepów Abra. Obowiązuje ona od 9 do 24 kwietnia. Została ona przygotowana z okazji 25-lecia istnienia sklepów Abra. W ofercie znajduje się bogaty asortyment mebli do każdego pomieszczenia. Wszystkie meble zamieszczone w gazetce można kupić zarówno w internetowym sklepie Abra, jak i w dowolnym punkcie stacjonarnym.

Zapraszamy do zapoznania się z gazetką promocyjną. Znaleźć w niej można między innymi meblościankę Plus za jedyne 469 zł, wygodny tapczan Michał ze stylową poduszką gratis za 599 zł, praktyczną komodę idealną zarówno do salonu, jak i do przedpokoju za 129 zł, stolik w sam raz do kawy w różnych kolorach za 79 zł, wersalki, kanapy i sofy w bogatym asortymencie i na każdą kieszeń, które kupić można już za 669 zł.

Dostępne są również w promocji piękne łóżeczka dziecięce z barierkami umieszczonymi po bokach, które dostępne są już za 599 zł. Wszystkie te i inne meble promocyjne można zobaczyć w gazetce dostępnej na stronie internetowej http://www.abra-meble.pl/gazetka/52#page/1.