Strona główna Meble ogrodowe Meble ogrodowe tańsze nawet o połowę

Meble ogrodowe tańsze nawet o połowę

1091
0

To już ostatnia szansa, by pomyśleć o swoim ogrodzie lub balkonie – o ile zależy ci na tym, by umeblować tę przestrzeń w atrakcyjnie niskich cenach. Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z promocyjnym asortymentem ogrodowych mebli w sklepie Jysk. Bo teraz – ale tylko do 15 kwietnia – można kupić je z rabatem wynoszącym od 20 do aż 50 procent!

W promocyjnych cenach znajduje się cały asortyment mebli ogrodowych, jakie można znaleźć w sklepach Jysk – z wyłączeniem serii Price Star. Promocja obowiązuje zarówno w internetowym sklepie Jysk, jak i we wszystkich punktach stacjonarnych. W wyjątkowych cenach kupić można między innymi krzesła i fotele ogrodowe, stoliki, gotowe zestawy, parasole ogrodowe, ławki, hamaki, skrzynie idealne na narzędzia, leżaki, pawilony, namioty i wiele więcej. To już ostatnia chwila, by wyposażyć swój ogród nawet o połowę taniej.

Jeśli chcesz zapoznać się z dokładną ofertą promocyjną w ramach Tygodnia Mebli Ogrodowych, koniecznie zajrzyj na stronę internetową http://jysk.pl/ogrod.