Strona główna Meble łazienkowe OBI – meblowanie łazienki

OBI – meblowanie łazienki

1122
0

Każdy, kto jest w trakcie wymiany armatury w łazience ze starej na nową, musi się pośpieszyć, ponieważ tylko do 19 lipca trwa promocja na wybrane meble łazienkowe w marketach OBI.

Jeśli jesteście Państwo już na finiszu remontu to warto wybrać się do OBI, aby zakupić nowe zestawy mebli łazienkowych. W świetnej promocji są dwa zestawy. Tradycyjny, w kolorze białym, składa się z lustra, szafki i umywalki, a kosztuje tylko 499 zł! W ramach tej promocji można zaoszczędzić nawet całe 330 zł! Jest to bardzo duża oszczędność i nie można jej przegapić.

Jeśli białe meble nie będą najlepiej pasować do wystroju łazienki, to OBI oferuje bardziej nowoczesny zestaw, w kolorze brązowym. Składa się on z szafki pod umywalkę, regału niskiego oraz szafki wiszącej. Cały zestaw można nabyć za 999 zł, a w ramach oszczędności w portfelu zostanie aż 233 zł.

Letnie remontowanie i meblowanie z OBI się opłaca, a wyjątkowo korzystne jest ono do 19 lipca. Trzeba się pośpieszyć, aby nabyć nowe meble do łazienki w tak okazyjnych cenach.