Strona główna Meble kuchenne Odbierz 100 zł za każde wydane 1000 zł na kuchnię w Leroy...

Odbierz 100 zł za każde wydane 1000 zł na kuchnię w Leroy Merlin

570
0
LIROY-MERLIN

Leroy Merlin przygotowało atrakcyjną promocję dla swoich Klientów. Za każde wydane 1000 zł na kuchnię, otrzymujesz zwrot na kartę w wysokości 100 zł. Zgarnąć można aż 2000 zł! Oferta obowiązuje od 19 stycznia do 8 lutego 2022 roku, lub do wyczerpania zapasów kar.

Skomponuj swoją kuchnię wraz z Leroy Merlin, a następnie odbierz za każde wydane 1000 zł atrakcyjną gratyfikację na kartę podarunkową w wysokości 100 zł. Zgromadzić możesz aż 2000 zł na kolejne zakupy. Do nabycia jest wiele atrakcyjnych mebli i dodatków, które sprawiają, że kuchnia jest funkcjonalna, atrakcyjna wizualnie i przyjemna w odbiorze. W ramach oferty promocyjnej możesz kupić blaty kuchenne, zlewozmywaki, meble kuchenne w zestawach, baterie kuchenne, okapy i wyjątkowe akcesoria kuchenne. Sprawdź możliwości, jakie w zakresie projektowania kuchni ma Leroy Merlin i ciesz się z dodatkowych zysków z zakupów.

Wejdź na https://www.leroymerlin.pl/jg-kuchnia.html i poznaj szczegóły oferty promocyjnej. Przekonaj się, jak atrakcyjne są zakupy w Leroy Merlin.