Strona główna Meble kuchenne Otrzymaj 100 zł za każde wydane 1000 zł na kuchnię w Obi

Otrzymaj 100 zł za każde wydane 1000 zł na kuchnię w Obi

154
0
OBI

Zaprojektuj wraz z Obi własną kuchnię, kup wszystkie produkty do niej potrzebne, a za każde wydane 1000 zł otrzymasz 100 zł na kartę podarunków. Pieniądze możesz wydać na kolejne zakupy. Promocja obowiązuje od 19 stycznia do 1 lutego 2022 roku.

Aby skorzystać z promocji, należy zaprojektować wraz z konsultantem Obi kuchnię. Zwrot w wysokości 100 zł obowiązuje za każde wydane 1000 zł. Maksymalna wysokość zwrotu może wynieść aż 2000 zł. Promocją objęte są wybrane meble do kuchni, wskazane w regulaminie, z którym możesz zapoznać się w sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej sklepu Obi. Promocja jest na tyle atrakcyjna, że warto w najbliższym czasie skorzystać z usługi projektowania, kupić wskazane w projekcie wyposażenie do kuchni, a na kartę podarunkową otrzymasz atrakcyjne zwroty. Takie zakupy jak najbardziej się opłacają!

Wejdź na https://www.obi.pl/projektowanie/projektowanie-kuchni/ i postaw na projektowanie z Obi. To naprawdę się opłaca!

Poprzedni artykułOdbierz 100 zł za każde wydane 1000 zł na kuchnię w Leroy Merlin
Następny artykułAtrakcyjne rabaty w gazetce Abra
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.