Strona główna Producenci mebli Pomiar i projekt mebli gratis

Pomiar i projekt mebli gratis

266
0

Meble na wymiar to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy ci na tym, by twoje mieszkanie zostało w każdy calu urządzone dokładnie tak, jak pragniesz i potrzebujesz. Jeśli wybierzesz dobrego wykonawcę, masz gwarancję najwyższej jakości i niebanalnego stylu. Trzeba jednak wiedzieć, że koszt takich mebli jest wyższy niż gotowych meblościanek. A do tego dochodzi jeszcze wcale nie taka mała cena wykonania pomiarów i projektu. Chyba że skorzystać z ciekawej promocji, na przykład takiej, jaka obecnie obowiązuje w firmie Lewi Meble.

Aktualnie w ofercie promocyjnej Lewi Meble znajdują się aż dwa etapy wykonania zlecenia całkowicie za darmo – chodzi tu właśnie o dokonanie pomiarów i projektu twoich przyszłych mebli. Dzięki temu zapłacisz tylko za wykonanie oraz za montaż, co z pewnością miło uda ci się zauważyć w ostatecznym rachunku za usługę.

W ofercie znajdują się meble kuchenne, tapicerowane, skrzyniowe oraz garderoby – wszystko wykonywane na wymiar, solidnie i z wysokiej jakości materiałów. Więcej na stronie http://www.lewimeble.pl/index.php/promocje/69-meble-na-wymiar-pomiar-projekt-gratis-promocje.