Strona główna Producenci mebli „Tydzień mebli” w sklepach Jysk

„Tydzień mebli” w sklepach Jysk

306
0

Zakup mebli wcale nie musi być drogim wydatkiem. Wystarczy znaleźć promocję, która pozwoli na to, by kupić stylowe i wysokiej jakości produkty do swojego mieszkania w atrakcyjnych cenach.

A przy tak dużej konkurencji na rynku wcale nie jest to trudne. Jedna z takich właśnie wartych uwagi promocji odbywa się w sieci sklepów Jysk. Można z niej skorzystać zarówno w licznych punktach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski, jak i w sklepie internetowym. Ale uwaga! To już ostatni dzwonek, bo akcja promocyjna trwa jedynie do 13 maja.

W ramach aktualnej promocji w sklepach Jysk, można kupić różnego rodzaju meble do domu oraz do ogrodu (lub na taras, balkon) tańsze nawet o 50 procent. Wszystko odbywa się w ramach „Tygodnia mebli”, który rozpoczął się w środę, 7 maja. Promocja obejmuje cały asortyment mebli, jaki można spotkać w sklepach Jysk. W ofercie znajdują się między innymi meble biurowe, stoły i krzesła kuchenne, do jadalni, ogrodowe, a także regały, łóżka, komody, szafy i inne meble, które idealnie sprawdzą się w biurze lub w twoim mieszkaniu. Promocyjne produkty można znaleźć na stronie http://jysk.pl/.