Strona główna Meble pokojowe Poznańskie targi meblarskie

Poznańskie targi meblarskie

501
0

Każda okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami w meblarstwie jest dobra. Całkiem niedawno nadarzyła się taka podczas Targów Meble Polska, które odbyły się w terminie 5-8.03.2012 roku. Targi te cieszMeble Polska 2012ą się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość osób, która na nie przyszła, jak również firm, wystawiających swoje produkty. Na Targach pojawili się polscy wystawcy, jak również firmy z Litwy, Czech, Słowacji, Rosji, Holandii, Białorusi, Belgii, Francji, Węgier oraz Włoch.

Te poznańskie targi cieszyły się tak dużym powodzeniem, że organizatorzy planują już ich czwartą edycję w przyszłym roku. Najprawdopodobniej znowu odbędą się one w tym samym terminie. Warto je odwiedzić, ponieważ wtedy możliwe jest uzyskanie korzystnych rabatów oraz znaczących zniżek.

Poznań to miasto wystaw międzynarodowych. Tutaj do dyspozycji wystawców oddanych jest aż 8 pawilonów, które w sumie razem posiadają aż 28 000m². Jeśli liczycie Państwo na zakup mebli w atrakcyjnych cenach, to tylko podczas targów!