Strona główna Meble do jadalni W Black Red White kolejna promocja!

W Black Red White kolejna promocja!

498
0

Trzeba się spieszyć, aby wykorzystać trwającą do 30 kwietnia promocję w salonach Black Red White! Przecenione zestawy meblowe można obejrzeć w gazetkach promocyjnych sklepu. Zawierają one meble do jadalni, meble do sypialni, meble tapicerowane, meble młodzieżowe oraz meble kuchenne. Oferowane przeceny są duże, ponieważ na jednym elemencie z zestawu można zaoszczędzić od 50 do nawet 500 zł!

Podczas tej promocji przewidziane są ciekawe nagrody dla tych wszystkich, którzy rozwiążą gazetkową krzyżówkę. Do wygrania jest zestaw obiadowy Lorel, komplet pościeli albo komplet 3 ręczników, więc warto poświęcić chwilę wolnego czasu i przyjemnie spędzić go podczas uzupełniania krzyżówki.

Gazetkę można przejrzeć na stronie internetowej:

http://promocja.brw.com.pl/mgazetka.php?mediaid=20&force=mobile

Poprzedni artykułPoznańskie targi meblarskie
Następny artykułSezon mebli ogrodowych czas zacząć!
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.