Strona główna Meble pokojowe Promocja na łóżeczka dziecięce

Promocja na łóżeczka dziecięce

261
0

W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, że łóżeczko niemowlęce (czyli ze szczebelkami lub turystyczne) staje się już za małe. Jest to jednak jeszcze nie najlepszy czas na to, by umieszczać maluszka w tradycyjnych tapczaniku czy na kanapie, bo może on po prostu spaść. Najlepsze okazują się specjalne łóżeczka dziecięce z niskimi barierkami z boku. Jeśli takiego właśnie szukasz, zajrzyj do internetowego sklepu z meblami Almer Meble, którym kupisz je w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wśród produktów objętych promocją w sklepie Almer Meble znajdują się właśnie takie łóżeczka z niskimi barierkami, co ważne, już w zestawie z wygodnym materacem. Można je kupić już od 299 zł. Dostępnych modeli promocyjnych łóżeczek jest całkiem sporo – zarówno w wariantach idealnych dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Można kupić łóżeczko z jedną, z kilkoma szufladkami oraz bez.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami – na pewno znajdziesz jakiś dla siebie. Sprawdź na stronie http://almer-meble.pl/pl/promotions/1/phot/3.