Strona główna Producenci mebli 10% taniej i raty 0% w Black Red White

10% taniej i raty 0% w Black Red White

352
0

Jeśli wciąż zwlekasz ze zmianą aranżacji w swoim mieszkaniu, a dokładnie z zakupem nowych mebli, czas wreszcie podjąć „męską” decyzję i wprowadzić marzenie w życie. Ciekawym sposobem na realizację swoich planów może być wybór mebli od Black Red White – bo tam trwają właśnie ciekawe promocje i równie ciekawy system płatności, który ułatwi ci sfinansować nowy zakup.

Otóż w dniach od 1 do 13 lipca, jeśli zakupisz dowolne meble do swojego mieszkania od Black Red White, zapłacisz mniej aż o 10 procent. Dodatkowo, jeśli będzie cię interesowała płatność na raty, będziesz mógł rozłożyć ją sobie aż na 20 rat bez żadnego oprocentowania, a nawet bez pierwszej wpłaty – dzięki czemu bez problemu poradzisz sobie z zakupem nowych mebli nawet do całego mieszkania.

Jeśli zainteresowała cię ta promocja, zajrzyj na stronę internetową http://www.brw.com.pl/promocje/, gdzie znajdziesz więcej informacji o ten akcji rabatowej. Tu sprawdzisz także, w których sklepach możesz skorzystać z tejże promocji mebli BRW.