Strona główna Producenci mebli Promocja na meble ogrodowe w Jysk

Promocja na meble ogrodowe w Jysk

333
0

Mimo że lato zagościło już na dobre, wiele osób nadal nie kupiło nowych mebli do swojego ogrodu? Powód? Może być ich wiele, lecz najczęściej chodzi o przeceny – po prostu czekamy na to, aż w sklepach meblowych pojawią sezonowe promocje. Jedna z takich trwa właśnie w sieci sklepów Jysk, z ofertą których warto się zapoznać.

W ramach wyprzedaży mebli ogrodowych rabatem zostały objęte takie, które zostały wykonane z petanu. Można je teraz kupić taniej od 20 do nawet 50 procent. To bardzo atrakcyjna okazja, obok której trudno przejść obojętnie. Promocyjne meble dostępne są w terminie od 2 do 15 lipca i można je znaleźć zarówno na stronie internetowej sklepu Jysk, jak i we wszystkich punktach stacjonarnych. Dokładne modele mebli wraz z ich zdjęciami można zobaczyć między innymi w gazetce promocyjnej, jak i na stronie internetowej sklepu.

Zapewniamy, że rabatem objęto całkiem bogaty wybór mebli ogrodowych, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Więcej informacji o promocji znajdziesz na stronie www.jysk.pl.