Strona główna Dodatki Rad-Pol Meble stylowe

Rad-Pol Meble stylowe

344
0

Stylowe wnętrze to szyk i elegancja. Moda na takie wyposażenie nadal trwa, tym bardziej że tego typu meble prezentują się fantastycznie w przestronnych i słonecznych wnętrzach. Warto w swoim domu posiadać, chociaż jeden pokój umeblowany w tym stylu, ponieważ tego typu meble robią bardzo duże wrażenie.

Szczególnie dobrze znanymi są meble firmy Rad-Pol, która swoją działalność rozpoczęła już w 1986 roku. Początkowo zajmowała się tapicerstwem i renowacją starych mebli. W niedługim czasie rozpoczęła także import stylowych mebli włoskich.

W chwili obecnej Rad-Pol posiada rozbudowaną ofertę mebli, które sprzedaje w atrakcyjnych cenach. Można je obejrzeć w salonach, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce. Oprócz tego oferta firmy została powiększona o bogaty wybór tkanin dekoracyjnych, wśród których są: firany, zasłony, tkaniny obiciowe i dekoracyjne. Warto zapoznać się i z tą ofertą, ponieważ tkaniny z Rad-Pola to niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość. Szczegóły na stronie: http://www.tkaninydekoracyjne.com.pl/ .