Strona główna Meble pokojowe Wielka wyprzedaż w Jysk nawet do 70%

Wielka wyprzedaż w Jysk nawet do 70%

363
0
jysk-wyprzedaze

Zawsze niskie ceny i atrakcyjne oferty to znak rozpoznawczy sieci JYSK. Od 25 do 31 grudnia 2018 roku możesz skorzystać z wyjątkowej wyprzedaży. Cały asortyment przeceniony jest nawet 70%!

Wszystkie produkty, jakie znajdują się w asortymencie JYSK dostępne są w fantastycznych cenach. Rabaty są na tyle wysokie, że wiele rzeczy można kupić o połowę taniej, niż w regularnych cenach. To się nazywa promocja! W ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria do domu, ręczniki, stoliki nocne, ramy łóżek, rolety, wiszące półki, fotele komputerowe, a także wiele innych produktów przydatnych w każdym domu.

Asortyment objęty promocją jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich wnętrz. Produkty objęte promocją dostępne są zarówno na stronie internetowej sklepu meblowego, jak i w punktach stacjonarnych. Z ofertą możesz zapoznać się na https://jysk.pl/campaigns#meta=%7B%22currentPage%22%3A1%2C%22blockHashUpdate%22%3Afalse%2C%22sortSelected%22%3A%22ss_field_computed_group%20asc%22%7D